Repertuar kin Nowość Program TV

David Schwimmer dołącza do obsady serialu Feed the Beast

Aktor znany z serialu Przyjaciele David Schwimmer oraz Jim Sturgess zagrają główne role w nowym serialu AMC pt. Feed the Beast. Premiera w maju tego roku.

Feed the Beast opowiadać ma o dwójce przyjaciół, którzy postanawiają otworzyć własna restaurację w dzielnicy Bronx w Nowym Jorku. W tym samym czasie będą się jednak zdradzać, będą sobą manipulować i wymuszać niebezpieczne sytuacje.

David Schwimmer (Przyjaciele) zagra Tommy’ego Morana. Będzie on chciał odkupić swoje winy i zapewnić swojemu synowi takie życie, jakiego on nigdy nie miał. Towarzyszyć mu będzie Jim Sturgess (Atlas chmur), który zagra Diona Patrasa, który po zamknięciu swojej poprzedniej restauracji jest winny Mafii sporo pieniędzy i ma nadzieje, że nowy biznes pomoże mu odbić się od dna.

– David i Jim są bardzo utalentowanymi aktorami, których kariera obejmuje zarówno pracę w teatrze, kinie i w telewizji. Ale co ważne, obaj posiadają tą ukrytą szczerość i wrażliwość, co jest kluczowe przy portretowaniu bohaterów, którzy nie są nieskazitelni – powiedziała Clyde Phillips, producent wykonawczy i showrunner serialu.

Czytaj także: Oscary bardziej zróżnicowane? Akademia wprowadza zmiany!

Serial oparty jest o duńską produkcję pt. Bankerot. Stacja AMC zamówiła 10-odcinkowy pierwszy sezon, którego produkcja rozpocznie się w lutym tego roku w Nowym Jorku. Premiera Feed the Beast zaplanowana jest na maj 2016 roku.

Źródło: tvline.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?