Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Deadpool 3 powstanie? Reynolds o planach na produkcję

Ryan Reynolds jest kolejną osobą, która wierzy w postanie filmu Deadpool 3. Aktor wie już nawet, w jakim kierunku może podążyć produkcja.

Deadpool to film o Pyskatym Najemniku, który pochodzi z komiksów Marvela. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku i na tę chwilę doczekała się jednego sequela – w planach są jednak także inne filmy, w których miałby pojawić się Deadpool. I choć na ich temat na razie nie słychać konkretów, zarówno scenarzyści jak i aktorzy zapowiadają, że produkcja na pewno powstanie – nowym głosem w tej dyskusji jest odtwórca głównej roli, Ryan Reynolds, który oświadczył, że ekipa już pracuje nad scenariuszem.

Reynolds dodał również, że nowy film może podążyć w zupełnie nowym kierunku i zaprezentować widzom coś nowego. Zasugerował nawet reboot, jednak z uwagi na żartobliwy ton wypowiedzi trudno wywnioskować, czy mówił prawdę. Jak stwierdził:

Często zmienia się głównego bohatera jakieś cztery filmy za późno…

Przypomnijmy, że wcześniej Reynolds potwierdzał słowa scenarzystów o tym, że kolejnym filmem będzie raczej X-Force aniżeli Deadpool 3 – przyszedł czas na to, by trochę odpocząć od głównego bohatera. Jak mówił:

Myślę, że bohater – aby mógł zdrowo funkcjonować w swoim własnym uniwersum – musi w pewnym momencie wszystko stracić. Ja widzę go jako część X-Force. Bardzo chciałbym zobaczyć go w zespole – po prostu uważam, że jeśli chcemy stworzyć trzeci film o Deadpoolu, musimy maksymalnie obciąć budżet i przekroczyć wszystkie możliwe bariery, robić rzeczy, których nikt inny nie jest w stanie zrobić.

Scenarzyści Rhett Rheese i Paul Wernick potwierdzili ostatnio, że kolejnym filmem będzie właśnie X-Force – seria ma się układać tak, jak to było z Iron Manem i Avengers (dwa filmy solowe, film o zespole i dopiero później trzeci film solowy).

spoilery
-
spoilery
-

Nieoficjalne źródła w dalszym ciągu wskazują, że dokonująca się transakcja między FOX a Disneyem może utrudnić powstanie nowych filmów komiksowych. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.