Deadpool 3 powstanie? Reynolds o planach na produkcję

Ryan Reynolds jest kolejną osobą, która wierzy w postanie filmu Deadpool 3. Aktor wie już nawet, w jakim kierunku może podążyć produkcja.

Ryan Reynolds jest kolejną osobą, która wierzy w postanie filmu Deadpool 3. Aktor wie już nawet, w jakim kierunku może podążyć produkcja.

Michalina Reda

Michalina Reda

Deadpool to film o Pyskatym Najemniku, który pochodzi z komiksów Marvela. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku i na tę chwilę doczekała się jednego sequela - w planach są jednak także inne filmy, w których miałby pojawić się Deadpool. I choć na ich temat na razie nie słychać konkretów, zarówno scenarzyści jak i aktorzy zapowiadają, że produkcja na pewno powstanie - nowym głosem w tej dyskusji jest odtwórca głównej roli, Ryan Reynolds, który oświadczył, że ekipa już pracuje nad scenariuszem.

Reynolds dodał również, że nowy film może podążyć w zupełnie nowym kierunku i zaprezentować widzom coś nowego. Zasugerował nawet reboot, jednak z uwagi na żartobliwy ton wypowiedzi trudno wywnioskować, czy mówił prawdę. Jak stwierdził:

Często zmienia się głównego bohatera jakieś cztery filmy za późno...

Przypomnijmy, że wcześniej Reynolds potwierdzał słowa scenarzystów o tym, że kolejnym filmem będzie raczej X-Force aniżeli Deadpool 3 - przyszedł czas na to, by trochę odpocząć od głównego bohatera. Jak mówił:

Myślę, że bohater - aby mógł zdrowo funkcjonować w swoim własnym uniwersum - musi w pewnym momencie wszystko stracić. Ja widzę go jako część X-Force. Bardzo chciałbym zobaczyć go w zespole - po prostu uważam, że jeśli chcemy stworzyć trzeci film o Deadpoolu, musimy maksymalnie obciąć budżet i przekroczyć wszystkie możliwe bariery, robić rzeczy, których nikt inny nie jest w stanie zrobić.

Scenarzyści Rhett Rheese i Paul Wernick potwierdzili ostatnio, że kolejnym filmem będzie właśnie X-Force - seria ma się układać tak, jak to było z Iron Man i The Avengers (dwa filmy solowe, film o zespole i dopiero później trzeci film solowy).

Nieoficjalne źródła w dalszym ciągu wskazują, że dokonująca się transakcja między FOX a Disneyem może utrudnić powstanie nowych filmów komiksowych. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV