Przeczytaj w weekend

Designated Survivor uratowany. Netflix zamawia 3. sezon

Netflix po raz kolejny uratował skasowany serial. Tym razem poszczęściło się produkcji Designated Survivor, z której jakiś czas temu zrezygnowało ABC.

Netflix po raz kolejny uratował skasowany serial. Tym razem poszczęściło się produkcji Designated Survivor, z której jakiś czas temu zrezygnowało ABC.

Michalina Reda

Michalina Reda

Designated Survivor to serial stacji ABC, który doczekał się dwóch sezonów. Głównym bohaterem jest Tom Kirkman, jeden z pracowników Białego Domu, który nieoczekiwanie zostaje prezydentem po ataku w Waszyngtonie.

Wiosną tego roku ABC zdecydowało się skasować sezon, jednak szybko rozpoczęto negocjacje i rozmowy w sprawie ewentualnego ratunku dla produkcji. Dziś oficjalnie potwierdzono, że Netflix wziął sprawy w swoje ręce - streamingowy gigant przejął serial i zamówił jego 3. sezon. Nowa odsłona będzie nieco krótsza niż poprzednie - ma składać się tylko z 10 odcinków. Ogłoszono także, że nowym showrunnerem będzie Neal Baer (ER) - to już kolejny raz gdy w serialu zmienia się showrunner. Do tej pory, przez zaledwie dwa sezony, osoba na tym stanowisku zmieniała sięczterokrotnie.

Premiera 3. serii planowana jest na przyszły rok. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV