Przeczytaj w weekend

Detroit: Become Human z premierą w tym roku

Gra Detroit: Become Human, jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów na wyłączność PlayStation 4 ma ukazać się w tym roku - zapowiada Sony.

Gra Detroit: Become Human, jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów na wyłączność PlayStation 4 ma ukazać się w tym roku - zapowiada Sony.

Sony mocno wierzy w zespół Quantic Dream, bowiem zdecydowało się, mimo wcześniejszych informacji o zakończeniu prac nad scenariuszem Detroit: Become Human, na promowanie produkcji jako jednej z tych gier na wyłączność PlayStation 4, które ukażą się w tym roku.

Czytaj także: Słaby początek roku w wykonaniu PlayStation Plus

Oprócz Detroit: Become Human w tym roku na wyłączność PlayStation 4 mają ukazać się:

Powyższa lista zawiera gry określane jako "console exclusives", co oznacza, że część z nich może trafić także na pecety, ale nie pojawią się na Xboksie One. Niestety, wiele tych tytułów nie ma nawet przybliżonej daty premiery, zatem niewykluczone, że lista tych pozycji ulegnie zmianie i w trakcie roku kilka z nich wypadnie i ich premiery zostaną przesunięte na przyszły rok.

[Aktualizacja]

Okazuje się, że do powyższego materiału Sony wkradły się błędy. Jednym z nich jest umieszczenie gry Detroit: Become Human w tegorocznym planie wydawniczym. Podobnie sprawa ma się z grą Dreams. Błąd potwierdził na Twitterze Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios.

Twitter.jpg
źródło: Twitter.com

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV