Detroit: Become Human – zwiastun zdradza kulisy pracy nad grą

David Cage i spółka z Quantic Dream szczerze opowiadają o czteroletnich pracach przy Detroit: Become Human na wyłączność PlayStation 4.

David Cage i spółka z Quantic Dream szczerze opowiadają o czteroletnich pracach przy Detroit: Become Human na wyłączność PlayStation 4.

Michał Czubak

Michał Czubak

Detroit: Become Human czeka na swoją premierę, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Zanim jednak do tego dojdzie, możemy obejrzeć kolejny materiał, jaki Sony opublikowało. Tym razem zespół deweloperów opowiada o czteroletnim okresie prac nad jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów na wyłączność PlayStation 4.

Akcja gry rozgrywa się w Detroit w 2038 r. W tej nie tak odległej przyszłości androidy do złudzenia przypominające ludzi idealnie sprawdzają się jako siła robocza. Nigdy się nie męczą ani nie sprzeciwiają, są bezgranicznie posłuszne – do czasu.

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV