Repertuar kin Nowość Program TV

Devil May Cry – będzie adaptacja gry. Netflix robi serial anime

Gratka dla fanów Devil May Cry. Netflix przygotowuje anime w oparciu o popularną serię Capcomu. Za sterami producent animowanej Castlevanii.

Devil May Cry otrzyma serial anime, który trafi na platformę Netflix. Nie będzie to pierwsza gra, którą spotkał taki los. Wcześniej podobna sytuacja miała miejsce z kultową Castlevanię, która doczekała się już dwóch sezonów serialu. Wspólnym mianownikiem obu produkcji z pewnością jest osoba Adiego Shankara, który jest producentem obu seriali.

Oczywiście jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby mówić o szczegółach projektu, a tym bardziej o jego premierze na platformie Netflix, aczkolwiek ta informacja wystarczyła, aby gracze zaczęli spekulować, czego będzie dotyczyła produkcja oraz kogo widzieliby w głównej roli serialu animowanego. Z jednej strony słychać głosy, aby bohaterem był Dante, ten klasyczny, z pierwszych odsłon cyklu. Natomiast inni z kolei, w roli postaci wiodącej widzieliby zupełnie nową postać, niewykluczone, że stworzoną specjalnie na potrzeby serialu.

Wprawdzie gracze wpływu na to, o czym będzie opowiadał serial i czyje losy będzie przedstawiał, nie mają, aczkolwiek może Adi Shankar wraz ze swoimi mocodawcami z platformy Netflix, zasugerują się tym, czego fani by oczekiwali od animacji. Co ciekawe – producent dodał, że Devil May Cry razem z Castlevanią będą tworzyć serialowe multiversum. Na razie nie wiadomo, jak ma to działać i czy jest szansa na powiązanie fabularne.

Bez wątpienia oczekiwania wobec serialu są spore, jak spore były wobec Castlevanii. Twórcy jednak im sprostali i serial doczeka się już 3. sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam oglądać animowane Devil May Cry, będziemy mieli okazję zagrać w Devil May Cry 5, grę która swoją premierę ma 8 marca 2019 r.

-
-

Źródło: ign.com; twitter.com / fot. Capcom

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]