Przeczytaj w weekend

Dhaka – Chris Hemsworth na zdjęciach zza kulis nowego thrillera od Netflixa

Chris Hemsworth wrzucił do sieci zdjęcia z planu swojego nowego filmu, który powstaje dla Netflixa.

Chris Hemsworth wrzucił do sieci zdjęcia z planu swojego nowego filmu, który powstaje dla Netflixa.

Dhaka to thriller akcji, do którego zdjęcia właśnie rozpoczęły się w Indiach. Z tej okazji gwiazda produkcji, Chris Hemsworth, wrzucił do sieci zdjęcia z planu widowiska. Możecie je obejrzeć poniżej.

https://twitter.com/chrishemsworth/status/1060214379784912898

Film opowiada o mężczyźnie, który będzie musiał odbić z rąk porywaczy hinduskiego chłopca. Reżyseruje debiutant, Sam Hargrave, który był do tej pory znany w świecie filmowym ze swojej pracy jako kaskader. Scenariusz do produkcji napisał Joe Russo.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV