Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Kingdom – zwiastun serialu Netflixa. Zombie w średniowiecznej Korei!

Kingdom to nowy oryginalny serial Netflixa wyprodukowany w Korei Południowej. Ma on łączyć klimaty serialu historycznego z horrorem o żywych trupach.

Kingdom to nowy oryginalny serial Netflixa wyprodukowany w Korei Południowej. Ma on łączyć klimaty serialu historycznego z horrorem o żywych trupach.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Kingdom 

Kingdom rozgrywa się w średniowieczu w Korei Południowej, a dokładniej w epoce dynastii Joseon. Następca tronu zostaje wysłany z samobójczą misją, by zbadać przyczyny tajemniczej epidemii. Poszukiwania doprowadzają do brutalnej prawdy, która zagraża istnieniu królestwa.

Za kamerą stoi  Kim Seong-hun, którego ostatni film Tunel był wielkim hitem w Korei i trafił do kina na całym świecie, w tym do Polski. Autorem scenariusza jest Kim Eun-hee, który odpowiada za największy serialowy hit Korei Południowej ostatniego roku pod tytułem Signal. Pierwszy sezon Kingdom ma mieć 8 odcinków.

Scenarzysta wyjawia, że nad tekstami pracował od 2011 roku. W rozmowie z dziennikarzami mówi, że współpraca z Netflixem pozwala zobrazować tę ambitną wizję łączącą tak różne gatunki. Prace nad realizacją serialu trwały dwa lata, bo twórcy chcieli stworzyć coś dopracowanego i efektownego. Budżet jednego odcinka sięga 2 mln dolarów.

Kingdom - premiera światowa w Netflixie ma nastąpić 25 stycznia 2019 roku. Serial będzie też tego dnia dostępny w Polsce, czego dowiadujemy się ze zwiastuna z polskiego kanału Netflixa. Przypomnijmy, że od razu zamówiono dwa sezony.

Źródło: Netflix / zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV