Przeczytaj w weekend

Diablo IV - nowy gameplay przedstawia starcie z olbrzymim bossem

Nowe wideo z Diablo IV prezentuje starcie z wielkim bossem i jest kolejnym dowodem na to, że gra będzie zdecydowanie bardziej mroczna od wcześniejszej części.

Nowe wideo z Diablo IV prezentuje starcie z wielkim bossem i jest kolejnym dowodem na to, że gra będzie zdecydowanie bardziej mroczna od wcześniejszej części.

Diablo IV zostało oficjalne zapowiedziane na tegorocznych targach BlizzCon. Zaprezentowano tam efektowny zwiastun CGI oraz pierwsze wideo z prezentacją rozgrywki i oba te materiały potwierdziły, że nadchodząca produkcja zaoferuje znacznie bardziej mroczny klimat od poprzedniczki. Teraz do sieci trafił kolejny gameplay i przedstawia on starcie z jednym z potężnych bossów.

Materiał został opublikowany na kanale serwisu Game Informer i prezentuje on potyczkę z ogromnym przeciwnikiem, który nazywa się Ashava the Pestilent. W starciu bierze udział kilku graczy, a z komentarza wynika, że boss jest w stanie pozbawić ich życia jednym celnym atakiem. 

Na oficjalnej stronie gry pojawił się zaś wpis Luisa Barrigi, reżysera Diablo IV. Twórca dziękuje w nim za pozytywne reakcje na zapowiedzi i długie kolejki do zagrania na BlizzConie, a także zapowiada, że co trzy miesiące do sieci będą trafiać nowe informacje na temat nadchodzącej gry.

Ten tydzień poświęciliśmy na rozmowy na temat najważniejszych informacji z BlizzConu i uwielbiamy wszystkie dyskusje na temat grafiki, cech, systemów czy świata Diablo IV. Jesteśmy również podekscytowani aktualizacją, którą planujemy dla Was w lutym przyszłego roku. Będzie to pierwsza z serii kwartalnych aktualizacji, w których udostępnimy zakulisowe materiały prezentujące nasze postępy. 

Diablo IV nie ma ustalonej daty premiery. Wiemy jedynie, że gra ma trafić na PC oraz obecną generację konsol - PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: comicbook.com, youtube.com / fot. Blizzard Entertainment

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV