Przeczytaj w weekend

Disintegration to nowa gra od współtwórcy Halo. Zobacz pierwszy teaser

Disintegration będzie pierwszoosobową strzelanką sci-fi. Więcej na jej temat dowiemy się na targach Gamescom 2019.

Disintegration będzie pierwszoosobową strzelanką sci-fi. Więcej na jej temat dowiemy się na targach Gamescom 2019.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
Tagi:  Disintegration 

Disintegration to debiutancka produkcja V1 Interactive, niezależnego studia, którego współzałożycielem był Marcus Lehto, były dyrektor kreatywny w Bungie i współtwórca Halo. Nowa gra będzie pierwszoosobową strzelanką w klimatach sci-fi, a jej premiery możemy spodziewać się miedzy lipcem i grudniem 2020 roku. 

Szczegółów nie ujawniono, zaprezentowano jednak pierwszy teaser. Materiał wideo zdradza, że więcej informacji poznamy na tegorocznych targach Gamescom, a konkretnie 19 sierpnia.

Wspaniale jest móc podzielić się wreszcie tym, nad czym pracuje nasz wyjątkowy zespół. Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować światu naszą nową grę w przyszłym miesiącu - mówi Marcus Lehto, prezes i Game Director w V1 Interactive.

Byliśmy z Marcusem oraz zespołem V1 Interactive od momentu powstania studia i widzieliśmy, jak ta organizacja się rozwija w trakcie naszej współpracy. Dlatego jesteśmy przekonani o wysokiej jakości Disintegration i nie możemy się doczekać, aby zaprezentować to nowe, wyjątkowe doświadczenie, które jeszcze bardziej poszerzy ofertę Private Division - dodaje Michael Worosz, wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor Private Division.

 

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV