Disney+ będzie w Polsce tańszy od Netflixa

Chociaż do oficjalnej premiery serwisu Disney+ w Polsce pozostało jeszcze wiele miesięcy, już teraz wiemy, ile przyjdzie nam za niego zapłacić. Cena pojawiła się w usłudze Apple TV.

Chociaż do oficjalnej premiery serwisu Disney+ w Polsce pozostało jeszcze wiele miesięcy, już teraz wiemy, ile przyjdzie nam za niego zapłacić. Cena pojawiła się w usłudze Apple TV.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  disney+ 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Być może oferta Apple TV+ nie jest zbyt interesująca, ale sama platforma, na której funkcjonuje usługa, ma pewne niezaprzeczalne zalety. Korporacja z Cupertino zaprojektowała Apple TV w taki sposób, aby serwis stał się centrum zarządzani subskrypcjami wideo. Dzięki temu za jego pośrednictwem otrzymamy dostęp nie tylko do oferty filmów premium z biblioteki Apple TV+, lecz także do Disney+.

I to ta funkcja zdradziła, ile możemy zapłacić za dostęp do usługi w naszym kraju. Jak zauważyli dziennikarze serwisu Wirtualne Media, polska cena subskrypcji właśnie pojawiła się w Apple TV. Disney ustalił wysokość miesięcznego abonamentu na 32,99 zł, w tej cenie będziemy mogli oglądać materiały w rozdzielczości 4K na 4 ekranach jednocześnie. To znacznie korzystniejsza propozycja niż ta, którą ma dla nas Netflix, który za najtańszy pakiet każe sobie płacić 34 zł miesięcznie, a za możliwość oglądania filmów w 4K na 4 ekranach – aż 52 zł.

Cenę tę można jeszcze zbić, jeśli zdecydujemy się na opłacanie rocznego abonamentu w wysokości 334,99 zł. W takim wypadku miesięczny koszt usługi wyniesie ok. 28 zł. Dziennikarze Wirtualnych Mediów skontaktowali się z agencją odpowiedzialną za obsługę Disney+, aby zweryfikować tę informację, ale nie udało się uzyskać oficjalnego potwierdzenia ceny serwisu upublicznionej za pośrednictwem Apple TV.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, kiedy usługa oficjalnie pojawi się w Polsce. Kolejną fazę wdrożeniową Disney zaplanował na 31 marca 2020, w tym dniu serwis zadebiutuje we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Włoszech.

Źródło: Wirtualne Media / Zdjęcie: Disney

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV