Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Disney pozwoli na dokończenie wszystkich projektów przez studio Fox

Nowy artykuł w Wall Street Journal zajął się losem 20th Century Fox po przejęciu studia przez Disneya. Dowiedzieliśmy się tym samym ciekawych rzeczy o planach na kolejne seriale na podstawie znanych produkcji filmowych.

Artykuł zamieszczony w Wall Street Journal potwierdza, że Disney planuje dokończyć wszystkie planowane filmy (te, które są na etapie produkcji lub postprodukcji) przez studio Fox. Ogromny znak zapytania stawiany jest zaś w przypadku projektów, które pozostają jedynie w sferze pomysłów. Dyrektor generalny 20th Century Fox, Stacy Snider, wyjawił jednak, że są w trakcie tworzenia trzech nowych serii telewizyjnych, które oparte będą na filmowych markach. Mowa tutaj o Diary of a Wimpy Kid, Epoce Lodowcowej i Nocy w muzeum.

Pojawiły się też pomysły na zrealizowanie drugiego pełnometrażowego filmu o Simpsonach oraz aktorskiej wersji serialu Głowa rodziny. Jeśli jednak nie było żadnych konkretów odnośnie powstawania tych projektów, Disney będzie miał prawo wyrzucić je do śmietnika. W artykule napisano wręcz, że po ostatecznym przejęciu aktywów Foxa, kolejne produkcje będą realizowane według polityki Disneya, a więc odrzucone zostaną projekty, które nie pasują do wizerunku studia.

-
-

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.