Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Diuna – Javier Bardem powiększy gwiazdorską obsadę? Aktor negocjuje rolę

Javier Bardem będzie kolejnym aktorem, który dołączy do bogatej w uznane nazwiska obsady. Zdjęcia do Diuny mają ruszyć wiosną.

Javier Bardem będzie kolejnym aktorem, który dołączy do bogatej w uznane nazwiska obsady. Zdjęcia do Diuny mają ruszyć wiosną.

Jak podaje The Wrap, Javier Bardem jest bliski zakończenia negocjacji w sprawie kontraktu i dołączy do obsady ekranizacji Diuna. Hiszpański aktor miałby wcielić się w Stilgara, doradcę głównego bohatera.

Tym samym aktor dołączyłby do znakomicie prezentującej się obsady, w której znajdują się: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Dave Bautista, Stellan Skarsgard, Charlotte Rampling, Oscar Isaac oraz Zendaya. Za kamerą filmu stanie Denis Villeneuve.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się wiosną. Nie wiadomo jeszcze, na kiedy planowana jest premiera.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV