Dolina krzemowa – 6. sezon będzie ostatnim? HBO o szansach na kontynuację

Dolina krzemowa to serial stacji HBO, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 6. sezon. Teraz stacja odnosi się do pogłosek na temat tego, że będzie to ostatnia seria.

Dolina krzemowa to serial stacji HBO, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 6. sezon. Teraz stacja odnosi się do pogłosek na temat tego, że będzie to ostatnia seria.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  hbo 

Silicon Valley to komediowy serial stacji HBO, który skupia się na pasjonatach i specjalistach od nowych technologii, mieszkających w tytułowej kalifornijskiej Dolinie. Serial zadebiutował w 2014 roku i nie tak dawno otrzymał zamówienie na 6. sezon. Prace nad produkcją wciąż jednak nie wystartowały, a na zagranicznych portalach pojawiły się nieoficjalne doniesienia mówiące o tym, że nadchodząca seria będzie ostatnią.

Teraz doniesienia komentuje Casey Bloys z zarządu HBO. Jak mówi, zdaje sobie sprawę z rozmów o potencjalnym zakończeniu - wskazuje, że serial ma już 5. sezonów, w związku z czym takie pytania na tym etapie są jego zdaniem naturalne. Bloys nie chce jednak udzielić jasnej odpowiedzi czy serial doczeka się kontynuacji, czy też nie - jak mówi, ostateczną decyzję poznamy po tym, gdy producenci zaznajomią się ze scenariuszem:

Mówiąc szczerze, tym, co producenci chcą na tę chwilę zrobić, jest wejście do pokoju scenarzystów. Tam zorientują się, czy mamy wrażenie końca, czy może jednak czuć, że są dalsze historie do opowiedzenia. Jesteśmy otwarci na obydwie wersje, ale - podobnie jak zrobiliśmy to z Figurantką - najpierw musimy zaprowadzić ich do pokoju scenarzystów i zapytać, co o tym myślą. Trzeba sprawdzić, która opcja będzie tą najwłaściwszą.

Przypomnijmy, że w nowej odsłonie powrócą Thomas Middleditch, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Josh Brener, Amanda Crew, Matt Ross, Suzanne Cryer i Jimmy O. Yang. Zabraknie natomiast TJ Millera, który odszedł z produkcji po 4. sezonie.

Będziemy informować o postępach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV