Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Dolina krzemowa – 6. sezon będzie ostatnim? HBO o szansach na kontynuację

Dolina krzemowa to serial stacji HBO, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 6. sezon. Teraz stacja odnosi się do pogłosek na temat tego, że będzie to ostatnia seria.

Dolina Krzemowa to komediowy serial stacji HBO, który skupia się na pasjonatach i specjalistach od nowych technologii, mieszkających w tytułowej kalifornijskiej Dolinie. Serial zadebiutował w 2014 roku i nie tak dawno otrzymał zamówienie na 6. sezon. Prace nad produkcją wciąż jednak nie wystartowały, a na zagranicznych portalach pojawiły się nieoficjalne doniesienia mówiące o tym, że nadchodząca seria będzie ostatnią.

Teraz doniesienia komentuje Casey Bloys z zarządu HBO. Jak mówi, zdaje sobie sprawę z rozmów o potencjalnym zakończeniu – wskazuje, że serial ma już 5. sezonów, w związku z czym takie pytania na tym etapie są jego zdaniem naturalne. Bloys nie chce jednak udzielić jasnej odpowiedzi czy serial doczeka się kontynuacji, czy też nie – jak mówi, ostateczną decyzję poznamy po tym, gdy producenci zaznajomią się ze scenariuszem:

Mówiąc szczerze, tym, co producenci chcą na tę chwilę zrobić, jest wejście do pokoju scenarzystów. Tam zorientują się, czy mamy wrażenie końca, czy może jednak czuć, że są dalsze historie do opowiedzenia. Jesteśmy otwarci na obydwie wersje, ale – podobnie jak zrobiliśmy to z Figurantką – najpierw musimy zaprowadzić ich do pokoju scenarzystów i zapytać, co o tym myślą. Trzeba sprawdzić, która opcja będzie tą najwłaściwszą.

Przypomnijmy, że w nowej odsłonie powrócą Thomas Middleditch, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Josh Brener, Amanda Crew, Matt Ross, Suzanne Cryer i Jimmy O. Yang. Zabraknie natomiast TJ Millera, który odszedł z produkcji po 4. sezonie.

-
-

Będziemy informować o postępach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Michał Kujawiński
-

Gotham – Bruce Wayne z prototypem…

Fox opublikował nowy zwiastun kolejnego odcinka serialu Gotham, który zdaje się potwierdzać, że Jeremiah Valeska…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
 

Advertisement