Dolittle - zwiastun filmu. Robert Downey Jr, gadające zwierzęta i wielka przygoda

Dolittle to nowa wersja klasycznej historii o doktorze, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Zwiastun zapowiada przygodę.

Dolittle to nowa wersja klasycznej historii o doktorze, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Zwiastun zapowiada przygodę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Dolittle 

Dolittle opowiada o doktorze Johnie Dolittle (Robert Downey Jr.), który po stracie żony zamknął się w swojej posiadłości wraz z egzotycznymi zwierzętami. Gdy młoda królowa (Jessie Buckley) zapada na śmiertelną chorobę, bohater musi wyruszyć na wielką przygodę, by odnaleźć mistyczną wyspę z lekarstwem. Towarzyszą mu jego zwierzęcy przyjaciele.

W obsadzie są także Antonio Banderas, Jim Broadbent, Rami Malek (głos goryla), Octavia Spencer (głos kaczki), Kumail Nanjiani (głos strusia), John Cena (głos misia polarnego), Emma Thompson (przyjaciółka Dolittle'a), Marion Cotillard (głos), Frances de la Tour (głos), Carmen Ejogo (głos), Ralph Fiennes (głos), Selena Gomes (głos), Tom Holland (głos) i Craig Robinson (głos). Kasia Smutniak w rozmowie w naszym podcaście zdradziła, że również zobaczymy ją na ekranie w tym filmie.

Za kamerą stoi zdobywca Oscara, Stephen Gaghan, który jest też współautorem scenariusza z Chrisem McKayem i Thomasem Shepherder.

Dolittle - światowa premiera odbędzie się w styczniu 2020 roku.

null

 

 

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV