Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr.
 • Data urodzenia:

  4 kwietnia 1965 (54)
 • Miejsce urodzenia:

  Nowy Jork, Nowy Jork, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  175 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Dwukrotnie żonaty: 1. Deborah Falconer (29.05.1992 - 26.04.2004, rozwód), syn Indio Falconer (ur. 07.09.1993); 2. Susan Levin (od 27.08.2005), syn Exton Elias (ur. 07.02.2012)
 • Bio:

  Robert Downey Jr. wywodzi się z rodziny artystów – jego ojciec był m.in. aktorem i reżyserem, a matka tancerką oraz piosenkarką. Edukował się w Santa Monica High School, lecz jej nie ukończył.

  Debiutował już jako 5-letnie dziecko w filmie swojego ojca pt.: Funt. Grał w komediach romantycznych, dramatach oraz w serialu Ally McBeal (za rolę adwokata Larry'ego Paula został uhonorowany Złotym Globem), jednak światową sławę przyniosła mu rola Iron mana, w którą wcielił się w filmie pod takim tytułem.

W obsadzie (86)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV