Dolittle - plakat filmu familijnego. Robert Downey Jr rozmawia ze zwierzętami

Dollitle to nowa wersja klasycznej historii o doktorze Dollitle, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Jest też nowa data premiery.

Dollitle to nowa wersja klasycznej historii o doktorze Dollitle, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Jest też nowa data premiery.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Dolittle 

Dolittle to nowa wersja klasycznej historii. W sieci opublikowano pierwszy plakat, na którym widzimy Roberta Downeya Jr. w towarzystwie zwierzaków. Zapowiedziano także, że pierwszy zwiastun zadebiutuje 14 października 2019 roku.

Bohaterem jest ekscentryczny dr. John Dolittle (Robert Downey Jr.), słynny lekarz i weterynarz pracujący w Anglii królowej Wiktorii. Po stracie żony decyduje się odseparować się od świata i zostać jedynie ze swoimi zwierzakami. Gdy młoda królowa (Jessie Buckley) zachorowała, doktor jest zmuszony do wyruszenia na mityczną wyspę w poszukiwaniu lekarstwa. Musi opierać się na swojej odwadze i błyskotliwości, by stawić czoło starym i nowym wrogom.

W obsadzie są także Antonio Banderas, Jim Broadbent, Rami Malek (głos goryla), Octavia Spencer (głos kaczki), Kumail Nanjiani (głos strusia), John Cena (głos misia polarnego), Emma Thompson (przyjaciółka Dolittle'a), Marion Cotillard (głos), Frances de la Tour (głos), Carmen Ejogo (głos), Ralph Fiennes (głos), Selena Gomes (głos), Tom Holland (głos) i Craig Robinson (głos). Kasia Smutniak w rozmowie w naszym podcaście zdradziła, że również zobaczymy ją na ekranie w tym filmie.

Stephen Gaghan (Syriana, Traffic, zdobywca Oscara) stoi za kamerą. Premiera w styczniu 2020 roku. 

nullfot. materiały prasowe

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV