Dominic Sherwood dołącza do „Shadowhunters”

ABC Family oficjalnie poinformowała, że brytyjski aktor Dominic Sherwood dołączył do obsady serialu "Shadowhunters".

ABC Family oficjalnie poinformowała, że brytyjski aktor Dominic Sherwood dołączył do obsady serialu "Shadowhunters".

Dominic Sherwood w "Shadowhunters" - serialu opartym na bestsellerowej powieści "Dary Anioła" - wcieli się w Jace Waylanda - narcystycznego i przystojnego eksperta wśród łowców. Po śmierci ojca bohater przysiągł zemścić się na tym, kto popełnił tę zbrodnię.

Czytaj także: „Scream” – nowa zapowiedź serialu MTV

Fabuła skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa to, że nie jest tym, kim myślała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, którzy polują na demony. Kiedy jej matka Jocelyn zostaje porwana, Clary wkracza do świata polowania na demony z tajemniczym Jacem (Sherwood) i swoim najlepszym przyjacielem Simonem. Żyjąc z wróżkami, warlockami, wampirami i wilkołakami, Clary wyrusza w podróż, by odkryć swoją przeszłość i zobaczyć, co kryje przed nią przyszłość.

Castingi do pozostałych ról trwają.

Źródło: comingsoon / Fot. ABC Family

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV