„Scream” – nowa zapowiedź serialu MTV

Przy okazji konferencji ramówkowej MTV, stacja opublikowała w sieci nowy zwiastun horroru "Scream". Premiera w czerwcu.

Przy okazji konferencji ramówkowej MTV, stacja opublikowała w sieci nowy zwiastun horroru "Scream". Premiera w czerwcu.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Główną bohaterką "Scream" będzie Emma Duval (Willa Fitzgerald), klasyczna piękność, której nowej życie odcina ją od najlepszej przyjaciółki, Audrey (Bex Taylor-Klaus). Jest ona córką luterańskiego pastora, która jest traktuje siebie jako samotniczkę i artystkę.

Czytaj także: Za kulisami prac nad 2. odcinkiem 5. sezonu serialu „Gra o tron”

Fabuła serialu rozpocznie się w momencie, gdy na portalu YouTube pojawia się tajemnicze wideo niosące ze sobą spore konsekwencje dla życia Audrey i jednocześnie odkrywające jej mroczną przeszłość.

Nowy trailer "Scream" możecie obejrzeć poniżej. Premiera zaplanowana została na 30 czerwca.

Get More:
Scream, Full Episodes

Źródło: ew.com / fot. MTV

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV