Przeczytaj w weekend

Downward Dog skasowany. Nie będzie 2. sezonu

Stacja ABC ogłosiła kasację serialu Downward Dog o psie i jego właścicielce. Produkcja znika z anteny po jednym sezonie.

Stacja ABC ogłosiła kasację serialu Downward Dog o psie i jego właścicielce. Produkcja znika z anteny po jednym sezonie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Downward Dog to historia opowiadana z perspektywy psa. Serial pojawił się na antenie ABC wiosną bieżącego roku - do finału pierwszego sezonu wciąż pozostały całe dwa odcinki. Niestety, jak się właśnie okazuje, produkcja nie zostanie przedłużona i po zamknięciu pierwszej odsłony zniknie z telewizji.

Decyzją stacji zaskoczeni są także twórcy serialu. Zapowiadają jednak, że nie zamierzają się poddawać i poszukają nowego domu dla swojej produkcji. Samm Hodges podzielił się oświadczeniem za pośrednictwem swojego Twittera.

Downward Dog
źródło: twitter.com/sammhodges

Czytaj także: Ethan i Luther udają się na misję niemożliwą. Nowe zdjęcie z planu Mission Impossible 6

W roli głównej wystąpiła Allison Tolman (Fargo). W obsadzie znaleźli się także Lucas Neff, Kirby Howell-Baptiste, Siovhan Christensen i Ayden Mayeri.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV