Dr. Mario World zapowiedziane. W tym roku zadebiutuje nowa gra mobilna

Dr. Mario World będzie kolejną produkcją mobilną od Nintendo. Premiera jeszcze w tym roku.

Dr. Mario World będzie kolejną produkcją mobilną od Nintendo. Premiera jeszcze w tym roku.

Nintendo zapowiedziało kolejną grę mobilną. Tym razem jest to Dr. Mario World, a więc kolejna odsłona serii gier logicznych z tytułowym bohaterem. Rozgrywka przypomina tutaj klasycznego Tetrisa - z góry ekranu spadają kolorowe klocki (w tym przypadku mają one kształt pigułek), a zadaniem graczy jest odpowiednie ich ustawianie na wirusach w tym samym kolorze, a tym samym eliminowanie ich z planszy.

O Dr. Mario World nie wiemy zbyt wiele. Ujawniono jedynie, że gra będzie dostępna w modelu free to play z opcjonalnymi mikrotransakcjami i trafi na platformy Android i iOS w 60 krajach już latem tego roku.

Jeśli sami chcecie się zapoznać z tego typu rozgrywką to pamiętajcie, że oryginalne Dr. Mario z konsoli Nintendo Entertainment System jest dostępne w bibliotece klasycznych gier w usłudze Nintendo Switch Online.

Źródło: nintendo.co.jp / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV