Nintendo Switch: Powstaje mniejsza wersja konsoli i nowe usługi sieciowe?

Nintendo Switch nadal świetnie się sprzedaje, ale niewykluczone, że na rynek trafi nowa wersja tego urządzenia.

Nintendo Switch nadal świetnie się sprzedaje, ale niewykluczone, że na rynek trafi nowa wersja tego urządzenia.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Nintendo Switch świetnie radzi sobie na rynku i w sieci regularnie pojawiają się doniesienia o kolejnych rekordach sprzedaży. Bardzo możliwe jednak, że sprzęt ten doczeka się pewnego odświeżenia. Popularny serwis Nikkei poinformowało o planach wypuszczenia na rynek nowszej, mniejszej wersji, prawdopodobnie stworzonej z myślą o zabawie w trybie przenośnym. Urządzenie miałoby być tańsze i pozbawione części funkcji - być może całkowicie zabrakłoby w nim możliwości podłączania konsoli do telewizora. O nowym Switchu mają już wiedzieć pewni deweloperzy oraz sprzedawcy.

Nikkei donosi też o planach rozwinięcia usług sieciowych Nintendo Switch Online. Ponownie zabrakło tutaj szczegółów, można więc jedynie domyślać się o co chodzi. Niewykluczone, że w usłudze pojawią się gry z innych platform Nintendo (już wcześniej pojawiały się plotki na ten temat - m.in. o grach z Super Nintendo Entertainment System), a także rozwinięty zostanie system zapisów w chmurze, który aktualnie nie działa ze wszystkimi produkcjami. Sensownym krokiem byłoby również wprowadzenie czatu głosowego przez konsolę, a nie aplikację mobilną jak do tej pory.

Pamiętajcie, że aktualnie są to jedynie niepotwierdzone informacje, warto więc na razie traktować je z pewnym dystansem.

Źródło: comicbook.com / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV