

W sieci pojawił się nowy materiał z nadchodzącej gry Dune: Awakening. Tym razem jest to wideo na silniku gry, które skupia się na przedstawieniu miejsca akcji, czyli planety Arrakis.
W opisie możemy przeczytać, że choć Arrakis jest pustynną planetą, to na powierzchni nie zabraknie wielu zróżnicowanych lokacji, które wypełnione będą sekretami czekającymi na odkrycie. W materiale pojawia się również kilka pojazdów, które posłużą nam do eksploracji.
Dune: Awakening to połączenie MMO i gry survivalowej. Gracze będą walczyć o przetrwanie, skonstruują własny ornitopter, a nawet będą mieli możliwość zbudowania swojej twierdzy. Wszystko to w wirtualnym świecie, który będzie dzielony z setkami innych osób.
Premierę tej produkcji zaplanowano na rok 2025, ale konkretny termin jeszcze nie padł. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi wrażeniami z pokazu rozgrywki.
Źródło: youtube.com


