Dwayne Johnson wie, kto powinien zagrać Shazama w Kinowym Uniwersum DC

Dwayne Johnson w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że od dłuższego czasu ma swojego faworyta do roli Shazama w Kinowym Uniwersum DC.

Dwayne Johnson w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że od dłuższego czasu ma swojego faworyta do roli Shazama w Kinowym Uniwersum DC.

Film Shazam!, mający być częścią Kinowego Uniwersum DC, został niedawno rozdzielony na dwie osobne produkcje - jedna z nich będzie poświęcona tytułowemu bohaterowi, druga zaś skupi się na postaci jego odwiecznego rywala, Black Adama. Wiemy już, że w roli tego ostatniego na ekranie zobaczymy Dwayne Johnson. Popularny "The Rock" w wywiadzie dla We Got This Covered został zapytany o to, kto jego zdaniem powinien sportretować Shazama. Oto jego odpowiedź:

Podam tu teraz tylko jedno nazwisko i z chęcią zobaczę, jak na nie zareagują fani. Poznałem już tego gościa i po tym spotkaniu myślałem sobie: Cholera, on jest nawet lepszy, niż początkowo zakładałem. Gdy wyszedłem, zadzwoniłem do mojego przyjaciela z branży, z którym pracuję od wielu lat, Hirama Garcii. W pewnym momencie obaj doszliśmy do pytania: Czy to może być Shazam? No dobra, jednak nie podam nazwiska. W każdym razie on grał w filmie The Lone Ranger.

Oczywiście dziennikarze nie mieli żadnego problemu z rozszyfrowaniem, o którego aktora chodzi. Jest nim Armie Hammer, uznawany za jeden z największych talentów w Hollywood. Widzieliśmy go m.in. w takich produkcjach, jak The Man from U.N.C.L.E, The Social Network czy Nocturnal Animals. Co ciekawe, swego czasu był on przymierzany do roli Zielonej Latarni w Kinowym Uniwersum DC. Johnson kontynuował:

Widzicie to, prawda? Nie wiem, czy on jest w ogóle zainteresowany. Na marginesie - wytwórnia nie wie nawet, że odbyłem z nim taką rozmowę. Chodzi właśnie o to, że po tym spotkaniu myślałem sobie: Mój Boże, on byłby doskonały w roli Shazama!

Zobacz także: Znamy nazwisko scenarzysty filmu Shazam!

Dajcie nam w komentarzach znać, co sądzicie o propozycji "The Rocka".

Źródło: collider.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV