Dwóch Terminatorów na siłowni. Zobacz trening Arniego i Gabriela Luny

Terminator 6 zadebiutuje w kinach dopiero w 2019 roku, ale twórcy i obsada wiedzą jak podsycić nastroje widzów, czekających na obraz.

Terminator 6 zadebiutuje w kinach dopiero w 2019 roku, ale twórcy i obsada wiedzą jak podsycić nastroje widzów, czekających na obraz.

Najnowsze zdjęcia, umieszczone na Twitterze Gabriela Luny, pokazują jak poważnie podchodzi do swojej nowej roli aktor, znany między innymi z roli Ghost Ridera w Agenci T.A.R.C.Z.Y..

https://twitter.com/IamGabrielLuna/status/1037678180419739649

Szósty z kolei Terminator zadebiutuje w kinach w listopadzie 2019 roku. Gabriel Luna wcieli się najnowszą technologicznie wersję robota. W obsadzie znajdują się również Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton, którzy powtórzą swoje role. Na fotelu reżysera zasiądzie Tim Miller.

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne/ / comicbook

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV