Dying Light: Bad Blood - darmowy prezent na urodziny gry

Dying Light świętuje swoje 5. urodziny. W związku z tym Techland ma dla graczy prezent - za darmo rozdają produkcję Dying Light: Bad Blood.

Dying Light świętuje swoje 5. urodziny. W związku z tym Techland ma dla graczy prezent - za darmo rozdają produkcję Dying Light: Bad Blood.

Na Dying Light 2 jeszcze trochę poczekamy. Tytuł ten, podobnie jak kilka innych dużych produkcji, został opóźniony. Techland nie zapomina jednak o osobach, które nadal grają w pierwszą część serii. Dying Light obchodzi swoje piąte urodziny i w związku z tym twórcy przygotowali prezent dla wszystkich zainteresowanych. 

Gracze za damo mogą sięgnąć po produkcję Dying Light: Bad Blood, czyli sieciowy moduł zawierający tryby PvE i PvP w świecie Dying Light z elementami rozgrywki Battle Royale. Urodzinowy prezent od Techlandu dostępny jest wyłącznie na PC (Steam), ale pobrać go mogą również gracze konsolowi, którzy posiadają podstawową wersję gry. Wystarczy połączyć swoje konto na stronie Techlandu.

Być może w ten sposób uda się rozwiązać problem, z którym Bad Blood się boryka w ostatnim czasie. W tytuł nastawiony na wieloosobową rozgrywkę nie ma z kim zagrać. Wg danych SteamDB, w ostatnim czasie liczba graczy na serwerach nie przekraczała 20. Po tym, jak Techland ogłosił, że tytuł jest darmowym prezentem zanotowano znaczący wzrost aktywności graczy, ale nie jest to oszałamiający rezultat - raptem 160 osób gra w ten tytuł.

Źródło: techland.net; steamdb.info / fot. Techland

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV