Przeczytaj w weekend

Dynastia będzie mieć pełny sezon. Valor bez zamówienia

Stacja The CW podjęła decyzję o przyszłości dwóch nowych seriali. Dynastia i Valor zadebiutowały w sezonie jesiennym.

Stacja The CW podjęła decyzję o przyszłości dwóch nowych seriali. Dynastia i Valor zadebiutowały w sezonie jesiennym.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  dynastia 

Nowa Dynasty dostaje pełny sezon, czyli łącznie będzie mieć on 22 odcinki. Możemy mówić o sukcesie.

Natomiast Valor nie dostaje zamówienia kolejnych odcinków. Sezon zakończy się na 13 odcinkach, a po emisji w tv będzie dostępny na całym świecie w Netflixie. Gdy producenci będą znali wyniki oglądalności w platformie, wówczas podejmą decyzje o zamówieniu 2. sezonu.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Mark Hill/The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV