Dystrykt Warszawa - wkrótce nowe postapo od Rafała Babraja

W powieści pt. Dystrykt Warszawa będziemy mogli przeczytać o życiu w zrujnowanej przez tajemniczy kataklizm Warszawie.

W powieści pt. Dystrykt Warszawa będziemy mogli przeczytać o życiu w zrujnowanej przez tajemniczy kataklizm Warszawie.

Dystrykt Warszawa to nowa powieść Rafała Babraja - autora, który na koncie ma m.in. serial audio dla platformy Storytel zatytułowany Wirus demokracji. Tym razem autor przeniesie nas do zrujnowanej Warszawy, w której rządy sprawują osoby obdarzone nadnaturalnymi mocami. 

Dystrykt Warszawa trafi do sprzedaży 30 czerwca nakładem wydawnictwa Genius Creations. Powieść będzie liczyła 466 stron. 

Oto okładka i opis Dystryktu Warszawa:

Dystrykt Warszawa - okładkaŹródło: Genius Creations

Warszawa dogorywa pod czerwonym niebem obrócona w gruzy przez tajemniczy kataklizm. Ponad ruinami wieżowców majaczy obrzydliwa Rana, a na ulicach niedobitki mieszkańców uparcie walczą o przetrwanie.
Ocalenie czeka jedynie w enklawach, którymi rządzą Kształtujący – ludzie obdarzeni nieludzką mocą. Czy wystarczy im jednak sił, aby oprzeć się krążącym po opustoszałym mieście Przemienionym i łupieżcom? Jakby tego było mało, w stolicy zaczyna pojawiać się koszmarna Horda...
Ostatnim bastionem ocalałych jest Dystrykt Warszawa, który zapewnia schronienie i pozory normalnego życia za murami Starego Miasta.
W tym samym czasie w odciętym od świata bloku na warszawskich Bielanach czas każdego dnia cofa swój bieg, a dziwnym prawom Izolacji nie jest w stanie oprzeć się nawet śmierć. Uwięzieni mieszkańcy, doprowadzeni na skraj szaleństwa, zrobią wszystko, żeby wydostać się na zewnątrz. Nie wiedzą tylko jeszcze, jak bardzo mogą tego żałować...

Źródło: Genius Creations / fot. Genius Creations

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV