Przeczytaj w weekend

EA Play 2019 bez konferencji prasowej

Kolejna firma po Sony odpuszcza tegoroczne E3. Electronic Arts w ramach EA Play nie zorganizuje konferencji prasowej.

Kolejna firma po Sony odpuszcza tegoroczne E3. Electronic Arts w ramach EA Play nie zorganizuje konferencji prasowej.

E3, czyli Electronic Entertainment Expo, to coroczne targi gier wideo, a zarazem najważniejsza tego typu impreza na świecie. To właśnie w trakcie trwania tego wydarzenia ujawnianych zostaje wiele potencjalnych hitów. Jednym z najistotniejszych punktów E3 są konferencje wydawców. Tym razem jednak pewnych firm zabraknie.

O tym, że Sony nie pojawi się na E3 2019 wiemy od jakiegoś czasu. Teraz nadeszła informacja, że w ramach EA Play, czyli imprezy towarzyszącej targom E3, również EA nie zorganizuje swej konferencji. "Elektronicy" poinformowali o tym w oficjalnym komunikacie.

Impreza rozpocznie się w piątkowy wieczór, 7 czerwca 2019, od zupełnie nowego wydarzenia otwierającego EA PLAY. W tym roku rezygnujemy z konferencji prasowej, którą zastąpimy szeregiem transmisji na żywo. Będziemy je nadawać przez pierwsze dwa dni imprezy, pokazując wszystko, co chcieliście zobaczyć – więcej materiałów z gier oraz prace zespołów twórców - czytamy w oficjalnym stanowisku wydawcy.

Wydawca w zamian obiecuje "najświeższe wieści o największych grach" czy "wyjątkową zawartość od najpopularniejszych twórców na świecie".

Szkoda, że kolejny wydawca zdecydował się na umniejszenie swej roli w tak ważnym dla graczy wydarzeniu, jakimi są targi E3.

 

Źródło: ea.com / fot. ea.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV