Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Egmont zapowiada komiksy na listopad. Są Secret Wars

Egmont zaprezentował oficjalne zapowiedzi komiksów na listopad 2018 roku. Poznajcie 24 nadchodzące premiery.

Egmont zaprezentował oficjalne zapowiedzi komiksów na listopad 2018 roku. Poznajcie 24 nadchodzące premiery.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  Egmont 

Wydawnictwo Egmont na listopad 2018 roku zapowiedziało 24 tytuły. Najważniejszymi zapowiedziami są aż cztery albumy związane z eventem Secret Wars (po polsku Tajne Wojny) Marvela. Ponadto nadal będą kontynuowane serie z DC Odrodzenia, a także pojawią się nowe tomy m.in. Garfield. Tłusty koci trójpak #01, Runaways, tom 1, 100 naboi. Tom 1 czy Łasuch #01. Nie zabraknie także najnowszego Thorgala.

Komplet listopadowych zapowiedzi Egmontu możecie prześledzić poniżej:

Źródło: Egmont / fot. Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV