Przeczytaj w weekend

Elisabeth Rohm dołącza do obsady „Stalker”

Producenci serialu Stalker kompletują regularną obsadę przed rozpoczęciem zdjęć do 1. sezonu. W ważną rolę wcieli się Elisabeth Rohm.

Producenci serialu Stalker kompletują regularną obsadę przed rozpoczęciem zdjęć do 1. sezonu. W ważną rolę wcieli się Elisabeth Rohm.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Elisabeth Rohm wcieli się w Amandę, zastępcę prokuratora okręgowego w Los Angeles, która blisko współpracuje z jednostką oceny zagrożeń. Jednocześnie wychowuje 10-letniego chłopca i stara się odbudować swoje życie w Kalifornii. Producenci zdecydowali, że bohaterka ważniejszą rolę odgrywać będzie dopiero od 2 odcinka Stalker, dlatego też w pilocie tymczasowo Amandę grała Elizabeth Bogush. Sceny z Rohm do pilotowego odcinka nakręcone zostaną na nowo.

Czytaj także: "Stalker" to kopia "The Following"?

Rohm znana jest najbardziej z roli asystentki prokuratora generalnego w serialu NBC Law & Order: SVU.

Premiera Stalker odbędzie się pod koniec września.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV