Przeczytaj w weekend

„Emerald City” – nie będzie zapowiadanego serialu

Amerykańska telewizja kilka miesięcy temu zamówiła na sezon serial fantasy Emerald City osadzony w Krainie Oz. Dziś zdecydowano się z niego zrezygnować.

Amerykańska telewizja kilka miesięcy temu zamówiła na sezon serial fantasy Emerald City osadzony w Krainie Oz. Dziś zdecydowano się z niego zrezygnować.

Adam Siennica

Adam Siennica

Emerald City miał skupić się na dwudziestoletniej Dorothy Gale, która znajduje się w samym centrum krwawej wojny o władzę na krainą Oz. Odpowiadali za niego Matthew Arnold oraz Josh Friedman.

Powodem anulowania 10-odcinkowego serialu były inne wizje włodarzy stacji NBC oaz Friedmana, który napisał kilka wersji scenariusza. Universal Television jednak nie rezygnuje z projektu i będą chcieli go sprzedać innej telewizji.

Emerald City miał być poważnym i mrocznym serialem utrzymany w stylu Gry o tron. Miał czerpać z 14 książek Bauma osadzonych w Krainie Oz.

Czytaj także: Dlaczego anulowano "Hieroglyph"?

Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu z serialem Hieroglyph w amerykańskiej stacji FOX, która pomimo zamówienia sezonu, zdecydowała się go anulować.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV