Repertuar kin Nowość Program TV

„Emerald City” powraca do NBC z nowym scenarzystą

Po 8 miesiącach od czasu anulowania produkcji "Emerald City", stacja NBC postanawia przywrócić projekt do życia z pomocą scenarzysty - Davida Schulnera.

Emerald City” otrzymało od NBC bezpośrednie zamówienie 1. sezonu, na który będzie się składać 10 odcinków. Projekt pod względem fabuły nie zmienił się zbyt mocno. Scenariusz opowiadać będzie o 20-letniej Doroty Gale i jej psie policyjnym, która przenosi się do innego świata. To tajemnicze miejsce jest tak naprawdę światem, w którym królestwa walczą o władze z pomocą wojowników, czarnej magii i krwawych bitew. To Kraina Oz, jakiej jeszcze nie znacie.

Czytaj także: Jedna osoba odchodzi ze stałej obsady „Arrow”!

Emerald City” otrzymał zielone światło na rozpoczęcie produkcji w styczniu 2014 roku. Projekt tworzony był przez Matthew Arnolda i Josha Friedmana, który został odrzucony przez NBC.

Universal TV – studio produkcyjne zdeterminowane było do realizacji projektu za wszelką cenę. „Emerald City” proponowany był innym stacjom telewizyjnym i określany jako współczesna i mroczna wersja opowieści o krainie Oz w stylu serialu „Gra o tron„. W momencie gdy stacje zaczęły interesować się projektem, zatrudniono Davida Schulnera, który zajmie się scenariuszem.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.