Jedna osoba odchodzi ze stałej obsady „Arrow”!

W najnowszym odcinku 3. sezonu "Arrow" doszło do sporej roszady w obsadzie serialu. Oficjalnie jedna osób odchodzi.

W najnowszym odcinku 3. sezonu "Arrow" doszło do sporej roszady w obsadzie serialu. Oficjalnie jedna osób odchodzi.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Colton Haynes opuścił stałą obsadę serialu "Arrow" wraz z najnowszym odcinkiem. Aktorowi zakończył się kontrakt. Poniżej fabularne spoilery opuszczenia fabuły przez Roya Harpera:

Roy siedząc w więzieniu zdecydował się upozorować swoją śmierć, by potem uciec. Ostatecznie podjął decyzję, że opuszcza Team Arrow. Wsiadł do samochodu i odjechał.

Co prawda, Colton Haynes odszedł ze stałej obsady serialu, ale twórcy nie wykluczają gościnnych występów w przyszłości. W 3. sezonie "Arrow" ma pojawić się jeszcze w jednym odcinku. Greg Berlanti, twórca serialu, wyjawia, że prowadzą z aktorem rozmowy o prawdopodobnych gościnnych występach w "Flash" lub kolejnym planowanym spin-offie.

Fot. CW
Fot. CW

Berlanti wyjawia, że od początku wiedzieli, że Colton Haynes odejdzie w 3. sezonie. Aktor miał podpisany dwuletni kontrakt.

- Jesteśmy smutni, że musimy go pożegnać, ale zarazem podekscytowani tym, co zrobi dalej - mówi Greg Berlanti.

Pod koniec 2. sezonu wiedzieli, jak chcą rozwinąć historię Roya i ją zakończyć. Zależało im na tym, by pokazać, jak odkupuje swoje grzechy, które go trapiły. Zdecydowali się nie zabijać Roya, ponieważ podoba im się pomysł, że on tam gdzieś może żyć i walczyć ze złem. I chcieliby jeszcze w przyszłości zaprosić go na gościnne występy.

Zobacz także: Zapowiedź zwiastuna "Batman v Superman: Dawn of Justice"

- Rozmawialiśmy z nim o powrocie w jednym z trzech seriali, jeśli będzie dostępny. Wyraził zainteresowanie. Colton odszedł, ale zdecydowanie nie na zawsze - mówi Marc Guggenheim.

Berlanti zapowiada, że końcówka tego sezonu będzie wielką kulminacją trzech sezonów:

- Trzeci sezon jest jak koniec trylogii, w której wszystkie elementy układanki wpadają na swoje miejsce. Kierujemy się w stronę wielkiej, epickiej bitwy i nie zdradzę, kto ją przeżyje. Wszystko się zmieni po tym sezonie - mówi Berlanti.

- Finał 3. sezonu jest jednym z naszych najlepszych odcinków, w którym każdy kolejny twist jest bardziej szokujący od poprzedniego - dodaje Guggenheim.

Kończą wypowiedzi obietnicą planów na 4. sezon, które mają być radykalne.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV