Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Jedna osoba odchodzi ze stałej obsady „Arrow”!

W najnowszym odcinku 3. sezonu "Arrow" doszło do sporej roszady w obsadzie serialu. Oficjalnie jedna osób odchodzi.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Colton Haynes opuścił stałą obsadę serialu „Arrow” wraz z najnowszym odcinkiem. Aktorowi zakończył się kontrakt. Poniżej fabularne spoilery opuszczenia fabuły przez Roya Harpera:

Roy siedząc w więzieniu zdecydował się upozorować swoją śmierć, by potem uciec. Ostatecznie podjął decyzję, że opuszcza Team Arrow. Wsiadł do samochodu i odjechał.

Co prawda, Colton Haynes odszedł ze stałej obsady serialu, ale twórcy nie wykluczają gościnnych występów w przyszłości. W 3. sezonie „Arrow” ma pojawić się jeszcze w jednym odcinku. Greg Berlanti, twórca serialu, wyjawia, że prowadzą z aktorem rozmowy o prawdopodobnych gościnnych występach w „Flash” lub kolejnym planowanym spin-offie.

Fot. CW
Fot. CW

Berlanti wyjawia, że od początku wiedzieli, że Colton Haynes odejdzie w 3. sezonie. Aktor miał podpisany dwuletni kontrakt.

– Jesteśmy smutni, że musimy go pożegnać, ale zarazem podekscytowani tym, co zrobi dalej – mówi Greg Berlanti.

Pod koniec 2. sezonu wiedzieli, jak chcą rozwinąć historię Roya i ją zakończyć. Zależało im na tym, by pokazać, jak odkupuje swoje grzechy, które go trapiły. Zdecydowali się nie zabijać Roya, ponieważ podoba im się pomysł, że on tam gdzieś może żyć i walczyć ze złem. I chcieliby jeszcze w przyszłości zaprosić go na gościnne występy.

Zobacz także: Zapowiedź zwiastuna „Batman v Superman: Dawn of Justice”

– Rozmawialiśmy z nim o powrocie w jednym z trzech seriali, jeśli będzie dostępny. Wyraził zainteresowanie. Colton odszedł, ale zdecydowanie nie na zawsze – mówi Marc Guggenheim.

Berlanti zapowiada, że końcówka tego sezonu będzie wielką kulminacją trzech sezonów:

– Trzeci sezon jest jak koniec trylogii, w której wszystkie elementy układanki wpadają na swoje miejsce. Kierujemy się w stronę wielkiej, epickiej bitwy i nie zdradzę, kto ją przeżyje. Wszystko się zmieni po tym sezonie – mówi Berlanti.

– Finał 3. sezonu jest jednym z naszych najlepszych odcinków, w którym każdy kolejny twist jest bardziej szokujący od poprzedniego – dodaje Guggenheim.

Kończą wypowiedzi obietnicą planów na 4. sezon, które mają być radykalne.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.