Przeczytaj w weekend

Emocjonujący zwiastun miniserialu The Night Manager

Tom Hiddleston (Loki) i Hugh Laurie (dr. House) w trzymającym w napięciu miniserialu opartym na książce autorstwa Johna LeCarre'a. The Night Manager zadebiutuje w 2016 roku.

Tom Hiddleston (Loki) i Hugh Laurie (dr. House) w trzymającym w napięciu miniserialu opartym na książce autorstwa Johna LeCarre'a. The Night Manager zadebiutuje w 2016 roku.

Serial The Night Manager opowiada historię Jonathana Pine'a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych. Pine poznaje kobietę imieniem Sophie, która daje mu informację o znanym handlarzu bronią z czarnego rynku - Richardzie Onslowie Roperze (Hugh Laurie), aby przekazał on je brytyjskim władzom. Doprowadza to jednak do śmierci Sophie, , co motywuje Pine'a do zostania szpiegiem wywiadu - ma dokonać infiltracji organizacji Ropera i jednocześnie chce pomścić śmierć Sophie.

Projekt oparty jest na książce The Night Menager autorstwa Johna LeCarre'a, która została wydana w Polsce nakładem wydawnictwa Al Fine. Przypomnijmy, że w kinie powstały głośne adaptacje książek LeCarre'a, które zdobywały przychylność krytyków. Warto tu wymienić takie filmy jak The Constant GardenerTinker Tailor Soldier Spy czy A Most Wanted Man.

Zobacz także: Zwiastun serialu Houdini & Doyle

W obsadzie miniserialu są  Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Tom Hollander, Elizabeth Debicki i Olivia Colman. Jest to koprodukcja brytyjskiej telewizji BBC i amerykańskiej AMC. Premiera zaplanowana jest na kwiecień 2016 roku.

Źródło: spoilertv.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV