Przeczytaj w weekend

Euforia wzbudzi kontrowersje przez sceny seksu. HBO broni serialu

Euforia to nowy serial HBO, który wzbudza emocje jeszcze przed premierą. Wszystko za sprawą przekraczających granice scen nagości i seksu.

Euforia to nowy serial HBO, który wzbudza emocje jeszcze przed premierą. Wszystko za sprawą przekraczających granice scen nagości i seksu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  euforia 

Euforia to nowy serial HBO opowiadający o nastolatkach, ale raczej nie przeznaczony dla tej grupy wiekowej. Według dziennikarzy The Hollywood Reporter będzie to serial wywołujący wielkie kontrowersje z uwagi na przekraczanie granic w kwestii scen nagości i seksu.

Czytamy w artykule, że w trakcie 8 odcinków twórcy pokażą wiele odważnych scen seksu nastolatków, przedawkowanie narkotyków przez młodych ludzi, napaść na dziewczynę transseksualną przez nastoletniego chłopca,  a nawet scenę, w której widać 30 penisów. O szokowanie dla samego szokowania został zapytany Casey Bloys, dyrektor programowy HBO.

- To nie jest szokowanie dla samego szokowania. To może wydawać się przekraczaniem granic i tym może być też pokazywaniem tego w telewizji, ale to wszystko jest czymś, co ktoś przeżył - tłumaczy.

Odnosi się do Sama Levinsona, twórcy serialu i scenarzysty wszystkich odcinków. Znany jest on z filmu Assassination Nation

Dziennikarze THR donoszą, że HBO podjęło decyzję o wycięciu dwóch scen z serialu. Jedna pokazuje narodziny postaci granej przez Zendayę, której głos słyszymy w roli narratorki. Kamera miała pokazać jej matkę podczas porody i następnie przejść pomiędzy jej nogi i prosto do jej pochwy. Druga scena miała pokazać grupę nagich nastoletnich chłopców w szkolnej szatni. 

Premiera jeszcze w czerwcu.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV