Przeczytaj w weekend

Zendaya

Zendaya
 • Data urodzenia:

  1 września 1996 (22)
 • Miejsce urodzenia:

  Oakland, Kalifornia, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  Aktorka, tancerka
 • Bio:

  Zendaya edukowała się w Oakland School For Arts, w CalShakes Conservatory Program oraz w American Conservatory Theatre. Jako aktorka debiutowała w 2011 roku rolą w filmie krótkometrażowym pt.: Bella Thorne & Zendaya: Watch Me. W 2014 i 2015 roku była nominowana do BET Award.

W obsadzie (9)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV