Przeczytaj w weekend

Evan Rachel Wood z Westworld jako Mystique? Zobacz fanowskie zdjęcie

Evan Rachel Wood zyskała wielu fanów złożoną rolą Dolores w serialu Westworld od HBO. Jeden z fanów postanowił jednak zaprezentować aktorkę w nieco innej roli.

Evan Rachel Wood zyskała wielu fanów złożoną rolą Dolores w serialu Westworld od HBO. Jeden z fanów postanowił jednak zaprezentować aktorkę w nieco innej roli.

Evan Rachel Wood dzięki występom w serialu Westworld na pewno ma spore szanse na zaistnienie w Hollywood. Aktorka mogłaby wystąpić choćby w jednej z produkcji superbohaterskich i w ten sposób przebić się do świadomości jeszcze większej liczby widzów. W jakiej roli widzielibyście aktorkę? Jeden z fanów nie miałby nic przeciwko, gdyby Wood wcieliła się w postać Mystique z X-Men. Rola ta na razie zajęta jest przez Jennifer Lawrence. Może Evan Rachel Wood będzie kolejnym wyborem do odgrywania tej postaci jeśli stworzony zostanie reboot serii przez Marvel Studios i Disneya?

Zobaczcie fanowskie zdjęcie:

https://www.reddit.com/r/marvelstudios/comments/9uplyx/fan_made_evan_rachel_wood_mcu_mystique/?ref=share&ref_source=link

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV