Ewan McGregor komentuje plotki o powrocie Obi-Wana

Od miesięcy krążą plotki o tym, że Lucasfilm chce stworzyć film, którego bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi. Wygląda na to, że te plany upadły.

Od miesięcy krążą plotki o tym, że Lucasfilm chce stworzyć film, którego bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi. Wygląda na to, że te plany upadły.

Adam Siennica

Adam Siennica

Ewan McGregor regularnie co jakiś czas jest pytany o Gwiezdne Wojny i ewentualny powrót do roli Obi-Wana Kenobiego. W nowym wywiadzie aktor po raz kolejny podkreślił, że bez wahania zgodziłby się zagrać. Od kiedy Gwiezdne Wojny powróciły, wraz z nimi odżyła chęć McGregora do ponownego zmierzenia się z rolą Kenobiego, którą grał w trylogii prequeli.

Aktor jednak twierdzi, że nie ma żadnych planów na realizację takiego filmu. Nic o tym nie wie. Uważa, że jeśli taki plan powstanie, musi być dobra historia. Sądzi, że pomiędzy jego młodym Obi-Wanem, a Obi-Wanem Aleca Guinnesa jest ciekawa postać stojąca pomiędzy tymi dwoma wcieleniami.

Przypomnijmy, że Obi-Wan spędził wiele lat pilnując Luke'a na Tatooine, więc niewątpliwie jakieś przygody mógł przeżywać. Takie spojrzenie pojawiło się w książce z Legend zatytułowanej Kenobi.

Ostatnie plotki mówiły o tym, że Lucasfilm wstrzymał prace nad spin-offami. Mówiono też, że projekt Obi-Wana Kenobiego nie jest już w produkcji, a filmowcy z nim związani już nad nim nie pracują. Lucasfilm nigdy nie potwierdził, ani nie zdementował tych informacji.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV