Repertuar kin Nowość Program TV

Ile będzie kosztować serial aktorski Gwiezdne Wojny? Jest znany budżet

Prestiżowy portal New York Times opublikował rozbudowany artykuł na temat planowanego VOD Disneya. Tam też znalazła się informacja o budżecie oczekiwanego serialu ze świata Gwiezdnych Wojen.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Według New York Times serial aktorski Star Wars ma zostać zrealizowany za kwotę 100 mln dolarów rozłożoną na 10 odcinków pierwszego sezonu. Innymi słowy budżet podobny do ostatnich sezonów Gry o tron, których rozmach wymagał dużej dawki efektów specjalnych i innych kosztownych zabiegów.

Jest to też budżet zbliżony do trylogii prequeli. George Lucas zrealizował te filmy z budżetem: 115 mln dolarów (część 1), 120 mln dolarów (część 2) i 113 mln dolarów (część 3). Wszystkie podane w newsie kwoty to koszty realizacji. W tym nie zawiera się budżet promocji na całym świecie.

Przypomnijmy, że fabuła ma rozgrywać się pomiędzy filmami Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi  oraz Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Szczegóły nie są znane.

-
-

Twórcą i scenarzystą jest Jon Favreau, którego znamy z takich filmów jak Iron Man oraz Księga dżungli. Data premiery nie jest znana.

Chociaż źródło informacji jest pewne, bo to New York Times, nadal nie jest to news potwierdzony przez Lucasfilm czy Disneya. Dlatego też na tę chwilę jest to plotka dopóki ktoś oficjalnie tego nie potwierdzi, więc traktujmy te doniesienia z dystansem.

Źródło: New York Times / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.