The Falcon and the Winter Soldier - oto oficjalne zdjęcie zakulisowe

Sebastian Stan pokazał w sieci oficjalne zdjęcie zakulisowe z serialu The Falcon and the Winter Soldier.

Sebastian Stan pokazał w sieci oficjalne zdjęcie zakulisowe z serialu The Falcon and the Winter Soldier.

Trwają prace nad powstaniem serialu The Falcon and the Winter Soldier - przypomnijmy, że niedawno musiały one zostać na jakiś czas wstrzymane z powodu trzęsienia ziemi, które w zeszłym tygodniu nawiedziło Portoryko. Wygląda jednak na to, że wcielający się w rolę jednego z głównych bohaterów Sebastian Stan chce podtrzymać zainteresowanie fanów produkcją i dlatego zamieścił na swoim koncie na Instagramie oficjalne zdjęcie zakulisowe. 

Fotografia nie zdradza żadnych szczegółów fabularnych, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że Bucky Barnes ma na niej swój nowy kostium Zimowego Żołnierza - ten sam, w którym Stan wybrał się do jednej z restauracji w trakcie przerwy pomiędzy kręceniem kolejnych ujęć. Zobaczcie sami:

Falcon and the Winter Soldierfot. Instagram/Sebastian Stan

Przypomnijmy, że produkcja będzie pierwszym serialem MCU, który trafi do oferty Disney+ - w platformie powinien on zadebiutować w drugiej części obecnego roku. Historia będzie złożona z 6 odcinków. Na ekranie pojawią się m.in. Sebastian Stan, Anthony Mackie (Falcon), Daniel Brühl (Baron Zemo), Emily VanCamp (Sharon Carter) i Wyatt Russell (John Walker). 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV