Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną BB-8. Hamill jest pełen podziwu

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8. Docenił też obserwatorium w Niemczech, które przerobiono na kształt R2D2.

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8. Docenił też obserwatorium w Niemczech, które przerobiono na kształt R2D2.

Michalina Reda

Michalina Reda

Mark Hamill, odtwórca roli Luke'a Skywalkera w serii Gwiezdnych Wojen, jest regularnym bywalcem mediów społecznościowych i często komentuje działania swoich fanów na profilu na Twitterze. Teraz aktor pochwalił nastoletniego chłopca, który zaprezentował światu swoją sztuczną rękę - proteza jest wyraźnie inspirowana BB-8, droidem z Gwiezdnej Sagi, którego poznaliśmy w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

11-letni Cameron z Edynburga urodził się bez prawej ręki - zamiast jednak załamywać się z tego powodu, chłopiec porównuje siebie do swojego ulubionego bohatera, Luke'a Skywalkera, który również stracił rękę w pojedynku z Darthem Vaderem. Po akcji crowdfundingowej, rodzice chłopca zdobyli dla niego bioniczną rękę od Open Bionics - przy tworzeniu jej projektu inspirowanego Gwiezdnymi Wojnami brali udział także specjaliści z Disneya. Hamill osobiście pogratulował Cameronowi i wyznał, że jest jego wielkim fanem.

Hamill w ostatnich tweetach odniósł się również do innego ciekawego przypadku przenikania się świata Gwiezdnych Wojen z rzeczywistością - jak się okazuje, profesor Hubert Zitt, który prywatnie również jest wielkim fanem uniwersum, postanowił przerobić obserwatorium w Zweibrücken na kształt R2D2, znanego droida z Gwiezdnej Sagi. Aktor udostępnił wiadomość w mediach społecznościowych.

Gwiezdne Wojny - w tym roku na ekrany kin wejdzie finałowa część nowej trylogii Disneya. Star Wars: Episode IX zadebiutuje w grudniu.

Źródło: comicbook.com, deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV