Mark Hamill

Mark Hamill
 • Data urodzenia:

  25 września 1951 (67)
 • Miejsce urodzenia:

  Oakland, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  175 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent, scenarzysta
 • Bio:

  Mark Hamill studiował dramat w Los Angeles City College. Jako aktor debiutował w 1963 roku rolą Kenta Murraya w serialu telewizyjnym pt.: Szpital miejski.Większą popularność zdobył dzięki roli Luke'a Skywalkera w serii Gwiezdne Wojny. Jest dwukrotnym laureatem Saturna za role w Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi oraz Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back. W 2012 roku otrzymał BAFTA Games Award za kreację w Batman: Arkham City.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV