Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Fan MCU umiera i chce obejrzeć Avengers: Endgame. Disney reaguje

Umierający na raka fan MCU chciałby obejrzeć przed śmiercią Avengers: Endgame. Disney podjął już w tej sprawie działania.

5 stycznia jeden z użytkowników portalu Reddit, Australijczyk o imieniu Alexander, zamieścił w serwisie poruszający wpis zatytułowany Dying Before April: My Endgame. Opisał w nim nieudany przeszczep szpiku kostnego i trwającą od dłuższego czasu walkę z rakiem wątroby i wargi – choroby te stały się w jego przypadkiem pokłosiem zmagań z niedokrwistością Fanconiego, bardzo rzadką przypadłością, na którą na świecie do tej pory zapadło około 1200 osób.

Nie jestem dzieckiem ani osobą z jakąś szczególnie tragiczną historią. Jestem zwyczajnym gościem. Mam 33 lata, 3 lata temu straciłem siostrę z powodu tej samej choroby, którą mam ja. Zostawię oddaną dziewczynę i przygarniętego z ulicy psa. Myślałem, że jakoś dociągnę do kwietnia, ale przeszczep szpiku kostnego nie przyjął się.

Alexander zaznaczył, że chciałby przed śmiercią zobaczyć Avengers: Koniec gry. Zupełnie nie wierząc w powodzenie swojej akcji dzień później rozpoczął podobną, związaną tym razem z finałowym sezonem serialu Gra o tron. Sęk w tym, że na jego skrzynkę mailową zaczęły docierać wiadomości od administratorów Reddita, aktualizujące liczbę polubień jego pierwszego wpisu – po przekroczeniu 100 tysięcy śmiertelnie chory fan zaczął płakać. Cała sieć została w dodatku zalana hasztagiem #Avengers4Alexander, w którym oznaczano braci Russo i inne osoby odpowiedzialne za MCU. Na pomoc przybył także „facet, który zna faceta, który przyjaźni się z Chrisem Hemsworthem„.

Jak poinformował Alexander, sprawa dotarła już do włodarzy Marvela i Disneya, którzy przedyskutowali z Australijczykiem opcje w tej sprawie:

Niektórzy z komentujących tworzyli wpisy, w których oskarżali Alexandra o symulowanie choroby (działo się tak głównie po ujawnieniu faktu, że tworzył on podobną akcję z Grą o tron). Ten w odpowiedzi napisał:

Udawany rak… Tak, to byłoby coś.

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.