Przeczytaj w weekend

Fani dostrzegli potencjalny spoiler w zwiastunie Fantastycznych zwierząt

W najnowszym zwiastunie filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, fani Harry'ego Pottera odnaleźli możliwy spoiler.

W najnowszym zwiastunie filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, fani Harry'ego Pottera odnaleźli możliwy spoiler.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W zwiastunie filmu Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, w pewnym momencie widzimy postać (prawdopodobnie jest to Dumbledore), która patrzy na magiczną projekcję drzewa genealogicznego czarodziejskiej rodziny Lestrange - jej członkinią była m.in. Bellatrix Lestrange w filmach o Harrym Potterze.

Spekuluje się, że jednym z członków tej rodziny jest Credence Barebone (Ezra Miller), młody amerykański czarodziej, który powróci w drugiej odsłonie Fantastycznych zwierząt. Przypomnijmy, że w pierwszej części Credence został przedstawiony jako postać przygarnięta przez Mary Lou Barebone. Ostatecznie okazał się być kimś bardziej znaczącym dla całej historii, ale tajemnica jego biologicznych rodziców nie została rozwiązana. Fani dostrzegli jednak, że jedna ze scen zwiastuna sugeruje, że bardziej zgłębimy jego przeszłość.

Fantastyczne zwierzęta
Źródło: Warner BRos.

Dumbledore spogląda na drzewo genealogiczne, na którym widać napis Corvus Lestrange, a po lewej stronie widnieje napis Leta Lestrange (Zoë Kravitz). A po prawej stronie? Fani doszukują się napisu imienia Credence Barebone. Jeśli zatem wierzyć temu fragmentowi, to Credence jest przyrodnim bratem Lety i członkiem znanej rodziny Lestrange. Dajcie znać w komentarzach, co o tym sądzicie.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV