Fantastyczna Czwórka – reżyser chciałby, aby świat zapomniał o filmie

Reżyser Fantastycznej Czwórki, Josh Trank, w wymianie wiadomości na Twitterze wyznał, że chętnie wsparłby kampanię, która miałaby na celu wymazanie jego filmu z historii.

Reżyser Fantastycznej Czwórki, Josh Trank, w wymianie wiadomości na Twitterze wyznał, że chętnie wsparłby kampanię, która miałaby na celu wymazanie jego filmu z historii.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Fantastic Four to film z 2015 roku, który zebrał skrajnie złe recenzje. Produkcja jest obecnie uznawana za jedną z największych porażek kina superbohaterskiego. W obsadzie wystąpili Michael B. Jordan, Kate Mara, Miles Teller i Jamie Bell, zaś reżyserem felernego projektu był Josh Trank.

Trank już wcześniej sugerował, że wstydzi się swojego filmu - teraz ten temat ponownie powrócił za sprawą wymiany wpisów na Twitterze. Kiedy jedna z internautek zaprosiła reżysera, by dołączył do jej kampanii EraseF4nt4stic ["wymazać Fantastyczną Czwórkę" - przyp. red.] i wsparł ją datkiem, Trank odpowiedział, że chętnie to zrobi. Wszystko oczywiście utrzymane jest w żartobliwym tonie, jednak to nie pierwszy przypadek, gdy twórca zdradza jak bardzo chciałby odciąć się od swojego filmu - wcześniej usunął jego nazwę ze swojego konta na Twitterze, zastępując jej miejsce wymownymi gwiazdkami.

Fantastyczna Czwórka
fot. Twitter

Przypomnijmy, że film z 2015 roku był ostatnim, w którym pojawiła się Fantastyczna Czwórka. Nie wiadomo, jaki los czeka te postacie po finalizacji umowy między Fox a Disneyem - być może powrócą jeszcze na wielkie ekrany? Będziemy informować o ewentualnych szczegółach.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV