Przeczytaj w weekend

Fear the Walking Dead, Into the Badlands i inne. Daty premier seriali AMC i Starz

Stacje AMC i Starz podały daty premier swoich nadchodzących seriali - zarówno nowych, jak i powracających. Poznajcie szczegóły.

Stacje AMC i Starz podały daty premier swoich nadchodzących seriali - zarówno nowych, jak i powracających. Poznajcie szczegóły.

Rozpoczął się nowy rok, co zwiastuje wiele premier serialowych - zarówno nowych produkcji, jak i tych, które powracają. Stacje AMC oraz Starz ogłosiły daty premier zapowiedzianych produkcji. Oto, kiedy można oczekiwać ulubionych seriali:

AMC

STARZ

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV