Przeczytaj w weekend

Fear The Walking Dead – kiedy premiera 5. sezonu?

Amerykańska stacja AMC podczas WonderCon ogłosiła datę premiery 5. sezonu Fear The Walking Dead. Będziemy musieli poczekać na nowe odcinki do lata 2019 roku.

Amerykańska stacja AMC podczas WonderCon ogłosiła datę premiery 5. sezonu Fear The Walking Dead. Będziemy musieli poczekać na nowe odcinki do lata 2019 roku.

Fear the Walking Dead pojawi się na amerykańskich ekranach 2 czerwca 2019 roku. AMC wykorzystuje ten serial do wprowadzenia widzów w nowy horror zatytułowany NOS4A2, który zadebiutuje od razu po odcinku produkcji o zombie.

Pierwszy zwiastun zostanie opublikowany dziś wraz z finałem 9. sezonu The Walking Dead. Za sterami stoją Andrew Chambliss i Ian Goldberg.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Ryan Green/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV