Przeczytaj w weekend

Fear the Walking Dead – twórcy o finale 4. sezonu

Showrunnerzy popularnego serialu o zombie wypowiedzieli się na temat tego, co zobaczymy w nadchodzącym finale 4. serii.

Showrunnerzy popularnego serialu o zombie wypowiedzieli się na temat tego, co zobaczymy w nadchodzącym finale 4. serii.

30 września na antenie AMC pojawi się finałowy odcinek 4. sezonu serialu Fear the Walking Dead. Z tej okazji twórcy produkcji, Andrew Chambliss i Ian Goldberg wypowiedzieli się na temat tego czy obecna seria zakończy się mocnym cliffhangerem, podobnie jak poprzednie odsłony. Pierwszy z nich stwierdził, że to nie będzie klasyczny cliffhanger.

Powiedziałbym, że koniec 4. sezonu to nie będzie cliffhanger w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, gdzie nie wiemy co się wydarzy. Jednak finał zapowie to, w którym kierunku podąży historia i nasi bohaterowie. 

Natomiast Goldberg stwierdził, że zakończenie zasieje ziarno pod dalszy rozwój wydarzeń.

Możemy powiedzieć, że zaprojektowaliśmy finał w taki sposób, aby wprowadzić miejsce, do którego zmierzamy w 5. sezonie. Jednak możemy obiecać, że będzie wiele niespodzianek po drodze. Zanim dojdziemy do finału tegorocznej podróży i ewolucji bohaterów zobaczymy kawałek planu dalszego rozwoju historii.

Ponadto twórcy stwierdzili, że w finale zobaczymy ponownie Altheę i dowiemy się, co działo się z nią po jej zaginięciu w szpitalu. Na pytanie czy bohaterowie dojdą w końcu do Alexandrii, twórcy enigmatycznie stwierdzili, żeby oglądać finałowy odcinek 4. sezonu.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV