Repertuar kin Nowość Program TV

Fight Club powraca. Zobacz plansze z komiskowego sequela

Zobaczcie plansze z trzeciej części Fight Clubu, serii zapoczątkowanej głośną powieścią Chucka Palahniuka i zekranizowanej przez Davida Finchera.

Napisany w 1996 roku przez Chucka Palahniuka Podziemny krąg wyrobił autorowi nazwisko, a jeszcze większą popularność zyskał za sprawą ekranizacji z 1999 r. Pokręcone losy bohaterów i wymowa tych dzieł sprawiły, że zyskały one ogromne grono fanów.

Kilka lat temu Dark Horse i Palahniuk zdecydowali się stworzyć kontynuację, tym razem w komiksowej formie. Seria Fight Club 2 ukazywała się także w Polsce. Na tym nie koniec – ogłoszono, że powstanie Fight Club 3, a za jego stworzenie będą odpowiadać Palahniuk i Cameron Stewart (podobnie jak w przypadku wcześniejszej części).

W tym tomie poznamy dalsze losy nienazwanego narratora Fight Clubu, Marli i ich dziecka. Jak łatwo się domyślić Tyler Durden nie zostawi ich w spokoju i będzie starał się wykorzystać chłopca do realizacji kolejnego ze swoich anarchistycznych projektów.

W zachodnich mediach pojawiła się okładka i przykładowe plansze z Fight Club 3. Premiera pierwszego zeszytu została zaplanowana na 30 stycznia.

Źródło: ew.com / fot. materiały promocyjne

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.